POZNAJ LYDIĘ SARFATI

This is custom heading element

This is custom heading element

KIM JEST SŁYNNA KRÓLOWA ALG?
Lydia Sarfati jest założycielką i dyrektorem generalnym Repêchage, pierwszej firmy, która wprowadza na amerykański rynek zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji skóry na bazie alg morskich.

Lydia jest międzynarodową liderką branży kosmetycznej i twórczynią światowej sławy zabiegu Repechage® Four Layer Facial®, który został nazwany przez brytyjski Cosmopolitan „najlepszym zabiegiem stulecia.” Dziś, wraz z mężem Davidem Sarfati – współzałożycielem i dyrektorem operacyjnym, nadzorują i tworzą firmę zajmującą się produkcją, badaniami, rozwojem oraz szkoleniami w Secaucus, w stanie New Jersey. Wszystkie profesjonalne produkty i zabiegi Repêchage, oparte są na składnikach naturalnych i wytwarzane w Stanach Zjednoczonych. Obecnie marka istnieje w 45 krajach na całym świecie.

ŻYCIE
Lydia urodziła się w Polsce, a dokładniej w Legnicy. Jej matka została schwytana w Rosji i wysłana do obozu pracy w Niemczech. Ojciec, który był z Polski, przetrwał Holocaust. Pod koniec lat 60-tych, gdy w Polsce powróciło zjawisko antysemityzmu, rodzina Lydii zmuszona była do ucieczki, najpierw do Włoch, ostatecznie osiedlając się w Stanach Zjednoczonych.

KARIERA
Swoją karierę w dziedzinie urody zaczęła jako wizażystka w salonie Madison Avenue w Nowym Jorku. Otrzymała licencję kosmetologa i w 1977 roku otworzyła Klisar – spa na Manhattanie. W 1980 roku wprowadziła zabiegi i kosmetyki Repêchage oparte na algach, otwierając nowe Repêchage Spa de Beauté na 3rd Avenue w 1986, i później w budynku Galleria na 57 Street. Sarfati jest jedną z pionierek w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie kosmetologii, wyznaczając profesjonalne i biznesowe standardy dla przemysłu kosmetycznego. Wprowadziła innowacje w usługach spa, tworząc koncept Facial Bar, który daje salonom SPA możliwość stosowania ekspresowych zabiegów na twarz z natychmiastowym, widocznym efektem. Jej procedury zabiegowe są praktykowane przez najlepszych kosmetologó i nauczane w ponad 200 szkołach w USA i na całym świecie.

Podyplomowa Akademia Pielęgnacji Skóry Lydia Sarfati (Lydia Sarfati Post-Graduate Skin Care Academy) z siedzibą w Secaucus oferuje kursy Master prowadzone przez Lydię raz w roku oraz zaawansowane zajęcia organizowane co miesiąc.

AUTORKA KSIĄŻKA
Lydia jest autorką książki pt: „ Sukces w Twoich Rękach”. Opowiada w niej o swoim sukcesie zawodowym oraz zdradza tajniki branży kosmetycznej.

Więc jeśli szukasz sposobu, by rozwinąć swój biznes? Nie masz pomysłu na promocje swojego gabinetu? A może wszechobecna konkurencja sprawia, że Twój salon nie wyróżnia się na tle innych? Sięgnij po książkę Lydii Sarfati i znajdź „złote reguły” biznesu kosmetycznego i pielęgnacji skóry.